Bay Bascia Bıttım Sabunu 150g - Bay Bascia

Bay Bascia Bıttım Sabunu 150g


24,90

Stokta yok

Açıklama

Saç ve cilt bakımında harikalar yaratan doğal bıttım sabunu, Türkiye’mizin asırlık değerlerinden bir tanesi. Mucizevi etkilerine neredeyse herkes şahittir. Hem saç hem de cilt bakımında faydalı olan bıttım sabunu çok amaçlı bir sabundur.

Kullanım alanları: Tüm banyo ihtiyacı için ve günlük el, yüz yıkamada kullanılır. Özellikle saç üzerinde güçlü etkiye sahiptir. Saçı besler, parlatır. Saç köklerini güçlendirerek, saçın onarılmasını hızlandırır. Saç üzerinde etkisini göstermesi için en az 3-4 hafta kullanılması tavsiye edilir. Saç her yıkamada kimyasallardan arınır ve sabunun dokusuna alışır. Bir süre sonra eskisinden daha yumuşak bir hale gelir. Sabunun yarattığı sağlıklı yumuşak etkiyi hiçbir şampuan karşılamaz.

Banyoda doğal kese ile kullanılmasını öneriyoruz. Kese üzerinde köpürtülerek tüm vücut nazikçe ovalanır. Deriyi ölü hücrelerden arındırarak, cildi tazeler, nefes aldırır. Doğal yüz lifi ile haftanın iki günü yüzünüze derinlemesine temizlik yapabilirsiniz.

Saklama koşulları: Temiz ve kuru yerde saklayınız. Direk güneş ışığından uzak tutunuz. Her kullanımdan sonra su geçiren bir sabunluk üzerinde muhafaza ediniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bay Bascia Bıttım Sabunu 150g” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Sepet